Montážní technik v Požární ochraně – Montáž požárních ucpávek

Firma: Požární služby Kalen s.r.o. (zaměstnavatel)

Kancelář: Krále Jiřího 101, 282 01 Český Brod
Místo výkonu práce: Praha a okolí
Pracovní poměr: Brigáda, DPP/HPP
Benefity: bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, školení

Požadujeme :

– Pracovní zkušenosti v oboru nejsou podmínkou, vše Vás naučíme

– Aktivní a pozitivní přístup k manuální a technicky zaměřené práci

– Samostatnost, rychlost, manuální zručnost, flexibilita, pečlivost, zodpovědnost

– Příjemné vystupování

– Fyzická zdatnost a zdravotní způsobilost pro zátěž bez omezení

– Řidičské oprávnění pro skupinu B (aktivní řidič)

Výhodou :

– Jakékoli osvědčení v požární ochraně.

– Znalost čtení technické dokumentace (požárně bezpečnostní řešení)

– Praxe na pracovní pozici se stejnou nebo obdobnou pracovní náplní je vítána

Náplň práce :

– Servis, montáž (požární prostupy, klapky, dveře a další)

Nabízíme :

– finanční ohodnocení dle výkonu, schopností a dovedností.

– Možnost práce na plný úvazek (po osvěčení).

– Pracovní doba od 07:30 – 16:00 (bude upřesněno u pracovního pohovoru)

V případě zájmu nás kontaktujte na mail info@kalen.cz nebo na telefonu +420 721 299 380.