Montér požární ochrany

Jsme specialista v oboru požární ochrany a nabízíme práci ve stabilní společnosti. Realizujeme kontroly provozuschopnosti objektů a montáž požárních ucpávek po celé ČR od malých kanceláří až po velké průmyslové haly a výškové budovy. Do našeho týmu hledáme revizní techniky a montéry.

Místo pracoviště: Převážně Praha a Střední čechy, ČR
Pracovní poměr: práce na plný úvazek/částečný úvazek/brigáda
Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo, dohoda o pracovní činnosti (na dobu určitou)
Vzdělání: základní
Jazyky: čeština (základní)
Vhodné i pro: osoby bez praxe
Zařazení: Malíř,natěrač, zedník, dělník, řemeslné a manuální práce, stavebnictví
Náplň práce:

– Montáž požárních ucpávek

Požadavky:

– Ochota cestovat po ČR – převážně práce v Praze a okolí
– Pečlivost, samostatnost, spolehlivost
– Časová flexibilita
– ŘP. sk B

Nástup možný ihned.

Revizní technik požární ochrany

Místo pracoviště: Krále Jiřího 101 , 282 01 Český Brod / ČR
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo (na dobu určitou)
Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení
Jazyky: čeština (středně pokročilá)
Vhodné i pro: osoby bez praxe
Zařazení:revizní technik, služby, stavebnictví a reality

– Provádění kontrol požárně bezpečnostních zařízení (hasicí přístroje, hydranty, požární ucpávky, požární klapky) po ČR
– Provádění servisu, oprav a údržby požárně bezpečnostních zařízení po ČR
– Příprava výstupů z kontrol dle pokynů nadřízeného a standardů společnosti

Požadavky:

– Pečlivost, samostatnost, spolehlivost, praxe ve stavebnictví vítána
– ŘP. sk B